Get Free Gift With Every Purchase All 12 Months

5% Off On All Prepaid Orders

Free Delivery On Purchase Above ₹599

Yeni oyunlar 15’nin En Çok Beklenen 2022 Mobil Oyunu

15’nin En Çok Beklenen 2022 Mobil Oyunu

Noel Baba Maceraları oyununda boşluk tuşu ile bomba atarak noel baba ile karşımıza çıkan zorlu düşmanları aşarak ilerlemeye ve bitiş çizgisine ulaşarak bölümleri tamamlamaya çalışıyoruz. Noel baba ile karşımıza çıkan zorlu engelleri ve düşmanları aşarak ilerliyoruz. Engelleri ve düşmanları aşarak bitiş çizgisine ulaşıyor ve bölümleri tamamlıyoruz. Savaşı Komuta Et oyununda mause ile bir kumandan olarak tankları komut ederek savaşları kazanmaya çalışıyoruz. Kumandan olarak karşımıza çıkan düşmanları yok etmeye çalışıyoruz. Sahip olduğumuz tankları dikkatli bir şekilde komuta ederek rakipleri yok ediyoruz.

Yeni oyunlar

Yılbaşı malzemelerinden birbiriyle aynı olanları en az beş tane olacak şekilde yan yana getiriyoruz. Dikkatli bir şekilde malzemeleri yan yana getirerek patlatıyor ve puan elde ediyoruz. Kar Sürücüsü 3d oyununda market arabası ile karlı yollarda karşımıza çıkan engelleri aşarak ilerlemeye ve puan elde etmeye çalışıyoruz. Yön tuşları ile kontrol ettiğimiz araba ile karşımıza karla kaplı yolda bulunan engelleri aşmaya çalışıyoruz.

Valorant Oyuncusu Muj, Bbl Esportsa Veda Etti

Özellikle de böyle bir dönemde iyileşmek için bize en çok tiyatro gerekirken, görevimiz başarıyla yerine getirilmeli. Yeni oyunlarda görüşmek ve birlikte alkışlamak dileğiyle. Büyülü atmosferinde bir rahibin hayatına kilise korosu eşliğinde tanık oldunuz mu?

  • Yüzlerce inanılmaz oyunun yayına veya indirilmeye hazır beklediği PS Now kütüphanesine anında erişim.
  • Ancak bu kez yapılacak tercihlerin şehrin kaderine yön vereceği bir yapı söz konusu.

W,A,S,D tuşları ile seçtiğimiz takım ile karşımıza çıkan rakipler ile futbol oynuyoruz. Mause ile rakibe gol atarak üstünlük sağlıyor ve bu üstünlük ile maçları kazanarak yeni rakiplerle karşılaşma fırsatı elde ediyoruz. Ölümlü Kafes Dövüşü oyununda birbirinden farklı dövüşçüler ile bir kafes içerisinde karşımıza çıkan rakipler ile dövüşmelisiniz. J,K tuşunu kullnarak seçtiğimiz dövüşçü ile bir kafes içerisinde karşımıza çıkan rakipleri alt etmeye çalışıyoruz. Uçan Parkurlar 3d oyununda karşımıza çıkan farklı yarış arabaları ile zorlu parkurları tamamlamaya çalışıyoruz.

Black Legend Ps5, Xsx, Ps4, Xo, Swap, Pc

Senin olayın aksiyonsa, herkesin en sevdiği uzaylılar Ateş Topu, Dört Kol ve Şimşek Hız’ın eşlik ettiği harika Ben 10 oyunlarımızdan birini dene. Bu oyunun, geliştirici Rocksteady’nin Batman Arkham oyunlarıyla aynı evreni paylaşması planlanıyor. İkonik hikayenin unutulmaz karakterleri Harley paribahis giriş Quinn, Deadshot, King Shark ve Captain Boomerang da bu hikayedeki yerini alacak. Tek oyunculu modun yanı sıra co-op desteği sunacak oyunun Metropolis’te geçmesi bekleniyor. Oyun dünyasının en popüler ve gündemi belirleyen haberleri, incelemeler, haberler, videolar ve dosya konuları SDN’de.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Select your currency
INR Indian Rupee